Witamy w sklepie Końskie Zdrowie! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

AniMedica

AniMedica NostrilVet Derbymed

AniMedica NostrilVet Derbymed
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 179,00 PLN
Producent: AniMedica
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 18,00 PLN (przedpłata) 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Naturalna blokada przeciw alergenom dla koni


Czym jest derbymed NostrilVet?:
Derbymed NostrilVet jest to klinicznie przebadany Puder – Spray na bazie celulozy. Derbymed NostrilVet chroni szybko i skutecznie przed zarodnikami pleśni, roztoczy, pyłkami, kurzem jak i innymi alergenami, które powodują kaszel, potrząsanie głową, katar sienny oraz inne podobne objawy.
Derbymed NostrilVet nie posiada medycznego czy farmaceutycznego działania. Ochrona przed alergenami następuje poprzez wsparcie funkcji ochronnej błony śluzowej nosa.

Jak działa derbymed NostrilVet?:
Derbymed NostrilVet działa jako naturalny, bezbarwny, cienki żel, który chroni błonę śłuzową nosa przed podrażnieniami, a także pełni funkcję filtra dla kurzu, zarodników pleśni oraz czynników chorobotwórczych.
Derbymed NostrilVet mogą stosować wszystkie konie, młode i stare, zarówno sportowe jak i rekreacyjne.
Nie pozwól alergenom osłabić twojego konia!

Skład:
Pochodne celulozy

Postać farmaceutyczna i zawartość:
Puder; 4.000 mg (wystarcza na 30-dniową kurację, przy 3-krotnym podawaniu/dzień)

Zastosowanie:
Przed zastosowaniem przykręcić dozownik do pojemnika. Umieścić dozownik preparatu w nozdrzu konia i naciskając butelkę zaaplikować mgiełkę pudru o wysokości ok. 20-25 cm do każdego z nozdrzy konia. Preparat należy podawać w fazie wdechu. Zaleca się, aby przed zastosowaniem produktu u konia, sprawdzić na ścianie butelki czy ciśnienie jest odpowiednie do zaaplikowania żądanej dawki. Pomiędzy aplikacjami należy wstrząsnąć butelką lub zastosować na stabilnej powierzchni (blat stołu lub podobne).

Wskazania:
W niektórych przypadkach po wielokrotnym użyciu i pomimo wstrząsania pojemnikiem dozownik może się zatkać. W tym przypadku należy wyczyścić dozownik w następujący sposób:

Usuwanie i czyszczenie dozownika
W celu odłączenia dozownika od butelki, należy odkręcić pokrywę butelki i położyć ją pionowo na stole. Następnie butelkę należy postawić pionowo, tak aby jego dno było dociskane. Ciśnienie wzrasta stopniowo, do momentu aż dozownik się obluzuje. Dozownik (suchy) można odłączyć i następnie wyczyścić.

Ponowne przykręcanie dozownika
Należy 2-3 razy uderzyć pojemnikiem o twardą powierzchnię (blat stołu lub podobne). Dozownik należy umieścić w poziomie. Po przyłączeniu dozownika, pojemnik należy odwrócić do góry dnem i całkowicie wcisnąć dozownik do na szyjkę butelki.

Środki ostrożności:
Nie stosować w przypadku, gdy pierścień zabezpieczający opakowanie jest naruszony. Po otwarciu zużyć preparat w ciągu trzech miesięcy. Jeżeli preparat dostanie się do oczu konia należy je przemyć wodą. Nie stosować z innymi podobnymi produktami, ponieważ może to osłabić działanie preparatu. Nie stosować z roztworem soli. Jeżeli koń nadal będzie odczuwał dolegliwości lub wystąpią inne niepożądane reakcje – należy skonsultować się z lekarzem weterynarii. Przechowywać w temperaturze od 10˚C do 25˚C.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]