Witamy w sklepie Końskie Zdrowie! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Elektrolity

BIOFARMAB Eclipse Rehalyt Basic 1,5 kg

BIOFARMAB Eclipse Rehalyt Basic 1,5 kg
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 71,55 PLN
Producent: BiofarmAb
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 18,00 PLN (przedpłata) 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

RahaLyt Basic to preparat uzupełniający straty elektrolitów powstających podczas wysiłku fizycznego. Zawiera zestaw soli mineralnych o składzie zbliżonym do składu potu konia. Preparat umożliwia doskonałe uzupełnienie elektrolitów traconych przez konia w czasie wyścigu i zawodów sportowych. RehaLyt Basic zapobiega zaburzeniom elektrolitowym powstającym po wysiłku i umożliwia szybki powrót do normalnego stanu. Preparat pomaga w regeneracji sił i zapewnia szybkie wyrównanie zaburzeń wodno-mineralnych pojawiających się podczas każdego wysiłku.


Sposób podania i dawkowanie: Preparat podawać z paszą w ilości 60 g na zwierzę dziennie dla konia trenującego. Podczas stosowania preparatu zwierzęta powinny mieć swobodny dostęp do wody. 60g preparatu zapewnia wyrównanie bilansu elektrolitów traconych z 5 litrami potu.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]