Witamy w sklepie Końskie Zdrowie! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Stawy

Cortaflex HA Human (dla ludzi) w kapsułkach 60x200 mg

Cortaflex HA Human (dla ludzi) w kapsułkach 60x200 mg
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 170,00 PLN
Producent: Equine America
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 18,00 PLN (przedpłata) 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Preparat chondroprotekcyjny, usprawnia funkcjonowanie stawów. idealny do profilaktyki stawów lub jako kontynuacja po Cortaflex HA Human.


TERAZ WZMOCNIONY KWASEM HIALURONOWYM - 2mg kwasu HA w kapsułce.
Cortaflex utrzymuje elastyczność oraz wspiera metabolizm chrząstki, chroni oraz pozwala na odnowę chrząstek stawowych. Zawiera ważne składniki dla prawidłowego funkcjonowania stawów, w jego skład wchodzą aminokwasy oraz GAG (glikozaminoglikany) niezbędne do syntezy chrząstki stawowej. Cortaflex to więcej niż glukozamina i chondroityna. Aktywny trening jak i udział w zawodach to duże obciążenie dla stawów. Podawanie sprawdzonego suplementu wspomaga prawidłowe funkcjonowanie stawów. Cortaflex składa się z najmniejszych izolatów chondroityny i glukozaminy - glutaminy, kwasu glukuronowego, kwasu glutaminowego, proliny i glikolu, dlatego też NIE POWINIEN BYĆ MYLONY Z LICZNYMI SUPLEMENTAMI STAWOWYMI, KTÓRE SKŁADAJĄ SIĘ ZE ZNACZNIE WIĘKSZYCH MOLEKUŁ CHONDROITYNY I GLUKOZAMINY. Cortaflex jest wyjątkowo skutecznym preparatem stosowanym w profilaktyce stawów. Zalecany jest szczególnie lekkoatletom, piłkarzom, siatkarzom, koszykarzom, tenisistom, kolarzom, a także wszystkim innym sportowcom, dla których zdrowe i sprawne stawy odgrywają ważną rolę. Cortaflex pozbawiony jest dopingu.


 

Analiza:
 
Nie zawiera cukru, soli, glutenu, skorupiaków. 1 kapsułka zawiera mniej niż 1 kalorię.
 
Skład:
Mukopolisacharydy 32mg (16%), nie mniej niż 2 mg: kwas glukuronowy, prolina, kwas hialuronowy, kwas glutaminowy, L-glutamina, kwas asparaginowy, glicyna, kapsułki celulozowe.

Dawkowanie
 
Przez pierwsze 14 dni przyjmować 2 kapsułki dziennie.
Następnie jedna kapsułka dziennie. Cortaflex HA 60x200mg wystarcza na dwumiesięczną kurację.
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]