Witamy w sklepie Końskie Zdrowie! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Glinki i wcierki

EQUISTRO E.P.F 10 - Żel chłodzący dla koni 540 ml

EQUISTRO E.P.F 10 - Żel chłodzący dla koni 540 ml
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 99,00 PLN
Producent: Equistro
Model:
Status: niedostępny
Wysyłka: 18,00 PLN (przedpłata) 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Mieszanina elektrolitów zawarta w preparacie wyrównuje koncentracje elektrolitów w tkankach, zapobiega przechodzeniu płynów na zewnątrz uszkodzonych naczyń i wystąpieniu ewentualnych obrzęków.
Equistro E.P.F. 10 chłodzi, odpręża, przywraca pełną sprawność ścięgien, stawów i mięśni, Dodatek trójetanolaminy gwarantuje minimalne działanie drażniące preparatu, działa łagodząco i zapobiega szybkiemu wysychaniu okładu oraz nadmiernemu wysychaniu skóry. Preparat nie zawiera olejków eterycznych i barwników, może być stosowany bez zastrzeżeń bezpośrednio przed, podczas, jak i po zawodach.
 

Wskazania:
Equistro E.P.F. 10 jest preparatem przeznaczonym do stosowania u koni bezpośrednio po wysiłku fizycznym na miejsca i okolice ciała szczególnie narażone na obciążenia (skóra kończyn, grzbietu, klatki piersiowej). Cienką warstwę żelu należy nałożyć na skórę i starannie wmasować. Założenie bandaża wydłuża działanie preparatu i zabezpiecza przed zbyt gwałtownym ochłodzeniem związanym z parowaniem z powierzchni skóry alkoholi wchodzących w skład podłoża preparatu.
 

Skład:
Elektrolity, magnez, potas, alkohol izopropylowy, glikol propylenowy, trójetanolamina, podłoże żelowe, woda.
 

Opakowanie:
Polietylenowy pojemnik o zawartości 540 ml.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]