Witamy w sklepie Końskie Zdrowie! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

PRODUKTY NATURALNE

PIĘKNO KOPYTA - Etylowy osad propolisowy - opakowanie 60ml

PIĘKNO KOPYTA - Etylowy osad propolisowy - opakowanie 60ml
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 169,00 PLN
Producent: Piękno Kopyta
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 18,00 PLN (przedpłata) 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

SKŁAD: Etylowy osad propolisowy

WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE: Najwyższa jakość czynnego biologicznie propolisu poddanego szczegółowej selekcji i żmudnemu procesowi produkcji pozwoliła na stworzenie preparatu posiadającego szerokie spektrum działania i wybitne właściwości pielęgnacyjno – ochronne. WSKAZANIA: Profilaktyka i higiena – trudno gojące się rany, rany pooperacyjne ( w tym również rany po amputacji ), owrzodzenia, zgorzele, rozpadliny skórne, martwice, zakażenia gronkowcem złocistym, infekcje wirusowe i bakteryjne skóry, ropiejące zmiany skórne, ostre egzemy, grzybice skórne, odleżyny, infekcje koronki i piętek kopytowych, stany gnilne strzałki kopytowej.

SPOSÓB STOSOWANIA: Przed użyciem wstrząsnąć. 1 – 2 razy dziennie w postaci opatrunków otwartych nałożyć na miejsca podlegające pielęgnacji po dokładnym ich oczyszczeniu. W razie potrzeby stosować 1 raz dziennie opatrunki zamknięte. UWAGI: Receptura preparatu oraz sposób jego wytwarzania zastrzeżony przez producenta. Zapoznaj się z właściwościami produktów pszczelich na naszej stronie internetowej. PRZECHOWYWANIE: Przechowywać szczelnie zakręcone w miejscu chłodnym, suchym z dala od światła, w celu zachowania pełnej aktywności biologicznej propolisu.

TERMIN WAŻNOŚCI: 18 miesięcy od daty produkcji.

Składniki użyte do produkcji posiadają zezw. HACCP Nr JH -183/1/2008 Polmos Warszawa ;

HACCP Pracownia Pasieczna.

PREPARAT REKOMENDOWANY PRZEZ LEKARZY WETERYNARII

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]