Witamy w sklepie Końskie Zdrowie! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

PRODUKTY NATURALNE

PIĘKNO KOPYTA - MAŚĆ PROPOLISOWA 30% - opakowanie 150ml

PIĘKNO KOPYTA - MAŚĆ PROPOLISOWA 30% - opakowanie 150ml
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 38,90 PLN
Producent: Piękno Kopyta
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 18,00 PLN (przedpłata) 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Maść propolisowa (zawartość czystego propolisu 30%)

Opis i działanie:
maść z najwyższej jakości czynnego biologicznie propolisu wykazuje działania antybakteryjne, antywirusowe, antygrzybiczne, przeciwpierwotniakowe. Działa przeciwzapalnie, regeneruje tkanki skóry, oraz wykazuje miejscowe działanie znieczulające likwidując obrzęki i stany zapalne.

Sposób stosowania:
1-2 razy dziennie maść równomiernie rozprowadzić
po dokładnym oczyszczeniu i zdezynfekowaniu miejsca ze zmianami skórnymi.
Dla pożądanego efektu przed nałożeniem maści zaleca się przemycie miejsca chorobowo zmienionego roztworem etylowo propolisowym. Po ustąpieniu objawów stosować do 5-ciu dni w celu uniknięcia nawrotu choroby.
Osad propolisowy na dnie opakowania jest rzeczą naturalną.

Opakowanie: 125ml

Sposób przechowywania:
Przechowywać w miejscu chłodnym, suchym i zaciemnionym.

Termin ważności:
18 miesięcy od daty produkcji.

Produkt polski.RECEPTURA ZASTRZEŻONA PRZEZ PRODUCENTA.


Produkt rekomendowany przez lekarzy weterynarii.

 

O firmie:
Firma Piękno Kopyta zajmuje się produkcją preparatów najwyższej jakości na bazie tylko naturalnych składników, dających optymalny efekt w pielęgnacji i leczeniu koni.
Preparaty nasze zostały wysoko ocenione przez hodowców koni, podkuwaczy, lekarzy weterynarii, a także wśród osób uprawiających wyczynowo sport jeździecki, czy używających koni do rekreacji.
Zostały one stworzone z udziałem wymienionych osób.
Firma oferuje najwyższej jakości produkty, wykonane na bazie propolisu (pozyskanego z "zielonych płuc polski" - woj. podlaskie), pozwalające na leczenie trudno gojących się ran, infekcji skóry, czy kontuzji. Preparaty te posiadają szerokie spektrum działania, a co bardzo ważne zawierają "aktywny biologicznie propolis".

Ponadto oferujemy naturalne preparaty do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, (np. sprzęt jeździecki, buty itp.) w znacznym stopniu wydłużające jej żywotność.

Do produkcji naszych preparatów stosujemy tylko naturalne składniki najwyższej jakości, dające optymalny efekt w pielęgnacji koni, a co za tym idzie satysfakcję klienta.

Motto naszej firmy, które brzmi "Niech piękno, które stworzyła Natura nadal trwa..." odnosi się do konia jako majestatycznego zwierzęcia, ale także do kopyt końskich, których budowa i funkcjonowanie są prawdziwym dziełem natury.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]