0

PRODUKTY NATURALNE

Piękno Kopyta- Naturalny preparat do pielęgnacji kopyt końskich wzbogacony witaminami 1000ml

Piękno Kopyta- Naturalny preparat do pielęgnacji kopyt końskich wzbogacony witaminami 1000ml
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 59,90 PLN
Producent: Piękno Kopyta
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 18,00 PLN (przedpłata) 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Składniki: łój wołowy, oliwa z oliwek, liść laurowy

właściwości i działanie: Wyjątkowa receptura preparatu dzięki zawartości łoju wołowego uelastycznia tkankę rogową, zapobiega jej obłamywaniu, łuszczeniu, pękaniu i rozwarstwianiu się. Sprawia, że kopyto jest odporne na działanie wilgoci. Łagodzi skutki negatywnego działania warunków środowiskowych. Poprzez dostarczenie cennych minerałów i witamin wspierany jest intensywny rozwój i regeneracja kopyta, nadając mu zdrowy i błyszczący wygląd.

Stosowanie: Równomiernie rozprowadzić preparat na dokładnie umyte i osuszone kopyta. Ze względu na wysoką wydajność zaleca się stosowanie preparatu 2-3x w tygodniu, lub podczas intensywnej kuracji raz dziennie.

Opakowanie: 1000ml

termin ważności: 18m-cy od daty produkcji

 

O firmie:
Firma Piękno Kopyta zajmuje się produkcją preparatów najwyższej jakości na bazie tylko naturalnych składników, dających optymalny efekt w pielęgnacji i leczeniu koni.
Preparaty nasze zostały wysoko ocenione przez hodowców koni, podkuwaczy, lekarzy weterynarii, a także wśród osób uprawiających wyczynowo sport jeździecki, czy używających koni do rekreacji.
Zostały one stworzone z udziałem wymienionych osób.
Firma oferuje najwyższej jakości produkty, wykonane na bazie propolisu (pozyskanego z "zielonych płuc polski" - woj. podlaskie), pozwalające na leczenie trudno gojących się ran, infekcji skóry, czy kontuzji. Preparaty te posiadają szerokie spektrum działania, a co bardzo ważne zawierają "aktywny biologicznie propolis".

Ponadto oferujemy naturalne preparaty do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, (np. sprzęt jeździecki, buty itp.) w znacznym stopniu wydłużające jej żywotność.

Do produkcji naszych preparatów stosujemy tylko naturalne składniki najwyższej jakości, dające optymalny efekt w pielęgnacji koni, a co za tym idzie satysfakcję klienta.

Motto naszej firmy, które brzmi "Niech piękno, które stworzyła Natura nadal trwa..." odnosi się do konia jako majestatycznego zwierzęcia, ale także do kopyt końskich, których budowa i funkcjonowanie są prawdziwym dziełem natury.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]