Witamy w sklepie Końskie Zdrowie! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

PRODUKTY NATURALNE

PIĘKNO KOPYTA - NATURALNY PREPARAT DO PIELĘGNACJI KOPYT (łój wołowy, oliwa, wosk) - opakowanie 500ml

PIĘKNO KOPYTA - NATURALNY PREPARAT DO PIELĘGNACJI KOPYT (łój wołowy, oliwa, wosk) - opakowanie 500ml
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 41,00 PLN
Producent: Piękno Kopyta
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 18,00 PLN (przedpłata) 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

 

Naturalny preparat do pielęgnacji kopyt z dodatkiem wosku.

Właściwości i działanie:
wyjątkowa receptura preparatu została wzbogacona woskiem pszczelim,
bogatym w proteiny, lipidy, sole mineralne i mikroelementy. Ma działanie nawilżające, natłuszczające, regenerujące i ochronne. Jest idealny do stosowania na kopyta słabe i suche z tendencją do pękania, rozwarstwiania i kruszenia się. Pomocniczo, ze względu na działanie bakteriobójcze, zalecany do kopyt z tendencją do gnicia strzałki. W sposób naturalny nawilża kopyto, utrzymując w nim odpowiedni poziom wilgoci.
Kopyto staje się błyszczące, nawilżone, odżywione i odporne na działanie zewnętrznych warunków środowiskowych.

Skład:
łój wołowy, oliwa z oliwek, wosk pszczeli.

Sposób stosowania:
równomiernie rozprowadzić preparat na dokładnie umyte i osuszone kopyta.
Ze względu na wysoką wydajność zaleca się stosowanie preparatu 2-3 razy w tygodniu lub podczas intensywnej kuracji raz dziennie.

Przechowywanie:
przechowywać w miejscu chłodnym i suchym.

Opakowanie: 500ml

Termin ważności:
18 miesięcy od daty produkcji.

Produkt polski.Produkt rekomendowany przez lekarzy weterynarii.

 

O firmie:
Firma Piękno Kopyta zajmuje się produkcją preparatów najwyższej jakości na bazie tylko naturalnych składników, dających optymalny efekt w pielęgnacji i leczeniu koni.
Preparaty nasze zostały wysoko ocenione przez hodowców koni, podkuwaczy, lekarzy weterynarii, a także wśród osób uprawiających wyczynowo sport jeździecki, czy używających koni do rekreacji.
Zostały one stworzone z udziałem wymienionych osób.
Firma oferuje najwyższej jakości produkty, wykonane na bazie propolisu (pozyskanego z "zielonych płuc polski" - woj. podlaskie), pozwalające na leczenie trudno gojących się ran, infekcji skóry, czy kontuzji. Preparaty te posiadają szerokie spektrum działania, a co bardzo ważne zawierają "aktywny biologicznie propolis".

Ponadto oferujemy naturalne preparaty do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, (np. sprzęt jeździecki, buty itp.) w znacznym stopniu wydłużające jej żywotność.

Do produkcji naszych preparatów stosujemy tylko naturalne składniki najwyższej jakości, dające optymalny efekt w pielęgnacji koni, a co za tym idzie satysfakcję klienta.

Motto naszej firmy, które brzmi "Niech piękno, które stworzyła Natura nadal trwa..." odnosi się do konia jako majestatycznego zwierzęcia, ale także do kopyt końskich, których budowa i funkcjonowanie są prawdziwym dziełem natury.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]