Stawy i kościec

Sizarol Complex Horse 2 lit

Sizarol Complex Horse 2 lit
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 269,00 PLN
Model:
Opis produktu

 

 

Sizarol Complex Horse

PRODUKTY WETERYNARYJNE

Sizarol Complex Horse to syrop o smaku jabłkowym, specjalnego przeznaczenia dla koni i kuców cierpiących na chorobę zwyrodnieniową stawów. Odpowiednie i bezpieczne połączenia składników pozwala spowolnić systematyczną degradację chrząstek stawowych zwierząt kopytnych. Współdziałanie wszystkich składników Sizarol Complex Horse skuteczne hamuje rozwój choroby zwyrodnieniowej stawów. Ponadto wzmacnia i stabilizuje chrząstki stawowe, dodatkowo wspierając tkankę mięśniową. Syrop Sizarol Complex Horse zawiera wygodną miarkę w postaci zakrętki do odmierzania dawki. Można stosować go codziennie, dodając zwierzęciu do pokarmu

INFORMACJE OGÓLNE

 

 • Sizarol Complex Horse jest preparatem dla koni i kuców, których chrząstki stawowe zostają systematycznie zużywane. Sizarol Complex

 • Horse to suplement diety dla koni, który wzmacnia przeciążone stawy. Posiada bezpieczne, skuteczne i szybko działające substancje aktywujące i wzmacniające chrząstki stawowe. Dzięki zharmonizowanym składnikom Sizarol Complex Horse spowalnia rozwój uszkodzonych stawów. Syrop Sizarol Complex Horse zawiera odpowiednie i bezpieczne ilości siarczanu glukozaminy. To jedyny preparat dla zwierząt, który posiada zwiększoną dawkę glukozaminy, chondroityny i MSM. Specjalny składnik jakim jest MSM wzmacnia działanie siarczanu glukozaminy i chondroityny. Powoduje to prawidłową elastyczność kości, stawów i kolagenu. Sizarol Complex Horse został opracowany zgodnie z wynikami badań na Uniwersytecie w Utrechtcie w Holandii (Wydział Medycyny Weterynaryjnej).

 • ILOŚĆ MASY NETTO

  2 litry

 • WARUNKI PRZECHOWYWANIA

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, chroniąc od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 • WSKAZANIE

  Początkowo należy stosować zalecaną dzienną dawkę dla koni i kuców 10 ml/50 kg masy ciała przez 7 dni. Po tym czasie dawkę można zmniejszyć do 5 ml/50 kg masy ciała. Podawać przez minimum 60 dni.

  Odmierzoną dawkę należy wymieszać z paszą.

 • WYKAZ SKŁADNIKÓW

  siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, metylosulfonylometan (MSM), dekstroza, aromat jabłkowy, sukraloza (substancja słodząca), ryboflawina (barwnik)

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]