Witamy w sklepie Końskie Zdrowie! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Witaminy i wydolność

TRM Hemorex Raceday Syringe 30G Tuba

TRM Hemorex Raceday Syringe 30G Tuba
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 118,00 PLN
Producent: TRM
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 18,00 PLN (przedpłata) 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

TRM HEMOREX DLA KONI WYŚCIGOWYCH

TRM HEMOREX działa poprzez obniżenie lepkości krwi , poprzez zmniejszenie uszkodzeń naczyń krwionośnych w miejscach zapaleń oraz poprzez wzmocnienie i przywrócenie elastyczności naczyń włoskowatych.Wit. K niezbędna jest do wytwarzania protrombiny i trzech innych białek związanych z krzepnięciem krwi.Wit. C potrzebna jest do ochrony błon naczyń włoskowatych przed utlenianiem wywołanym uszkodzeniem

TRM HEMOREX - Profilaktyka krwawień z płuc u koni wyścigowych.

Szacuje się, że 75% koni wyścigowych cierpi na krwawienie z płuc na pewnym etapie swojej kariery. Dzięki  kompleksowi  bioflavonoidów TRM HEMOREX pomaga  płucom na trzy sposoby: poprzez obniżenie lepkości krwi (obniżenie ciśnienia krwi), poprzez zmniejszenie uszkodzeń naczyń krwionośnych w miejscach zapaleń oraz poprzez wzmocnienie i przywrócenie elastyczności naczyń włoskowatych. Witamina K niezbędna jest do wytwarzania protrombiny i trzech innych białek związanych z krzepnięciem krwi.  Natomiast witamina C potrzebna jest do ochrony błon naczyń włoskowatych przed utlenianiem wywołanym uszkodzeniem (konie pod wpływem stresu wywołanego treningiem lub zawodami często przestają produkować kwas askorbinowy czyli wit. C).
SKŁAD gwarantowany zawiartość  w 50g (w 1kg): bioflawonoidy 30.000mg (600.000mg), witamina C 600mg (12.000mg), witamina K 20mg (400mg), wypełnienie (laktoza) do 50g (1kg).
DAWKOWANIE: 50g dziennie przez 10 dni, dla podtrzymania podawać 25g dziennie.
W celu utrzymania zdrowych płuc zaleca się stosowanie preparatu HEMOREX, kiedy koń rozpoczyna treningi.
Opakowanie:
1 tuba 30 g
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]