Witamy w sklepie Końskie Zdrowie! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Lucerna

Vetos Farma SIEMIĘ LNIANE 1 kg

Vetos Farma SIEMIĘ LNIANE 1 kg
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 19,00 PLN
Producent: Vetos Farma
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 18,00 PLN (przedpłata) 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu
Skład:

1000g produktu zawiera – nasienie lnu 1000g.

Rodzaj i wielkość opakowania:

Torby z folii PA/PE.

Właściwości i działanie:

Produkt zawiera nasiona lnu, które posiadają około 10% substancji śluzowych, olej oraz niewielkie ilości glikozydów. Stosowany doustnie powoduje pęcznienie treści jelit i przez to pobudzenie perystaltyki, ma również wpływ dezodoryzujący poprzez hamowanie procesów fermentacyjnych. Po sporządzeniu odwaru substancje śluzowate działają osłaniająco i przeciwzapalnie.

Wskazania:

Poprawa apetytu u zwierząt, rekonwalescencja po przebytych chorobach układu pokarmowego, działa wspomagająco w czasie leczenia.

Dawkowanie i droga podania:

Produkt można stosować doustnie dla zwierząt w postaci samych ziaren, ziaren zmielonych lub odwaru. Odwar należy sporządzić poprzez zalanie 1 części całych lub zmielonych ziaren 10–20 częściami letniej wody. Tak przygotowany odwar należy trzymać w ciepłym miejscu pod przykryciem przez 30–45 minut. Odwar podawać zwierzętom przecedzony lub z ziarnami. Konie i bydło: 2–4 litry odwaru; cielęta: 0,5 litra odwaru (odwar można przyrządzić stosując zamiast wody mleko); świnie: 0,5–2 litry; psy i koty: w zależności od wagi 0,05 – 0,5 litra.

Zalecenia dla prawidłowego podania:

W celu prawidłowego podawania produktu należy postępować zgodnie z informacjami zawartymi w niniejszej etykiecie.
Specjalne środki ostrożności przy przechowywaniu i transporcie:
Przechowywać w temperaturze poniżej 25ºC. Chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Produkt rozdrobniony nie może być dłużej przechowywany niż 24 godziny.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]